BUDAPEST, III. KERÜLET, ÓBUDA-BÉKÁSMEGYER HIVATALOS HONLAPJA

Karrier

Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Jogtanácsos

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerződések és kapcsolódó dokumentumok, munkajogi dokumentumok, egyéb okiratok előkészítése, véleményezése, ellenőrzése, szerződések nyilvántartásának felügyelete;
  • Belső szabályzatok elkészítésének koordinálása és jogi támogatása;
  • Üzleti folyamatok jogi támogatása;
  • Dokumentumok szerkesztése, véleményezése, egyeztetéseken való részvétel;
  • Külső partnerekkel (hatóságokkal, bíróságokkal, önkormányzattal) való kapcsolattartás;
  • Önkormányzati előterjesztések elkészítésében való közreműködés;
  • Pályáztatásban, közbeszerzési eljárásban való közreműködés;
  • Egyes adatkezelési, adatvédelmi feladatok ellátása;
  • Jogszabályfigyelés;
  • Ellát minden olyan egyéb jogi ügyet, amely a feladatkörébe tartozik.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség;
  • Jogi szakvizsga;
  • Minimum 1 éves, elsősorban ügyvédi irodában vagy jogtanácsosként, vagy önkormányzatnál szerzett szakmai tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, igényesség, felelősségvállalás az elvégzendő feladat iránt;
  • Önálló feladat- és problémamegoldó képesség;
  • Talpraesettség, határozott fellépés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Önkormányzatnál szerzett tapasztalat;
  • Vállalati jogtanácsosi tapasztalat;
  • Közbeszerzési ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Sokszínű, szakmai kihívásokkal teli munkafeladat, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • Szakmailag elkötelezett csapat, támogató környezet;
  • Kiszámítható, felelősségteljes munkakör;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1033 Budapest, Fő tér 3.

Jelentkezni az hr@obvf.hu címre elküldött önéletrajzzal, motivációs levéllel és bruttó bérigény megjelölésével lehet!