BUDAPEST, III. KERÜLET, ÓBUDA-BÉKÁSMEGYER HIVATALOS HONLAPJA

Karrier

Műszaki projektmenedzser munkatársat keresünk

Feladat:

  • magasépítési fejlesztések előkészítése, tervezési és kivitelezési munkák műszaki koordinációja,
  • kivitelezési és tervezési projektekhez kapcsolódó beszerzések lebonyolítása és szerződések előkészítése, adminisztratív feladatok ellátása,
  • napi kapcsolattartás az érintett tervezőkkel, kivitelezőkkel, hatóságokkal és társosztályok képviselőivel,
  • kooperációk, egyeztetések megszervezése, levezetése, dokumentálása,
  • projektek megvalósításának nyomon követése, ellenőrzése és szakmai irányítása,
  • támogató szervezetek által elvárt műszaki dokumentációk összeállítása,
  • műszaki vezető munkájának segítése,
  • kommunikációs feladatok támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (építő-, építész-, gépészmérnök végzettség előny),
  • kivitelezésben és/vagy tervezésben szerzett tapasztalat minimum 2-3 éves tapasztalat,
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • megbízhatóság, önálló és precíz munkavégzés,
  • projektszemléletű munkavégzés,
  • proaktív, rugalmas személyiség
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit nyújtunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • változatos, sokoldalú, felelősségteljes munka,
  • határozatlan idejű szerződés,
  • munkavégzés helye: Budapest, III. Kerület.

Jelentkezni az hr@obvf.hu címre elküldött önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével lehet 2019. szeptember 30. napjáig.

Pályázati projektmenedzser

Feladat:

  • Több, egymás mellett párhuzamosan futó EU-s és hazai (pl. minisztériumi, fővárosi) forrásból megvalósuló pályázat teljes körű projektelőkészítői, illetve projektmenedzseri tevékenységeinek ellátása;
  • Szakmai beszámolók írása és pénzügyi elszámolások összeállítása (pl. számlák záradékolása, felszerelése, pénzügyi kimutatások készítése, a számlázások és a likviditás nyomon követése, szakmai előrehaladás nyomon követése);
  • A projektben résztvevő külső és belső szereplők munkájának koordinálása, irányítása és ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás állami, önkormányzati szervezetekkel, kivitelezőkkel, szakértőkkel;
  • Projekttervezési feladatok ellátása, projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, megoldási javaslatok felvázolása a vezetők számára;
  • Vezetői igény szerint szakmai és pénzügyi kimutatások összeállítása a projektek státuszáról, döntéselőkészítő, szakmai megalapozó anyagok írása, összeállítása;

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (pl. közgazdász, geográfus);
  • Pályázatelőkészítés, és/vagy projektmenedzsment, és/vagy pénzügyi elszámolás területen szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat;
  • Európai Uniós, illetve hazai pályázati rendszerek ismerete, pályázatkezelő felületek használatában szerzett jártasság (pl. EUPR-EPTK, EBR42, EPER);
  • Képes a rá bízott projekt előre haladásáért teljes körű felelősséget vállalni;
  • Jó szervező-, tárgyaló-, illetve kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt;
  • Hatékonyan képes csapatban dolgozni, adott esetben 2-3 fő koordinálása nem okoz problémát;
  • Magas szintű MS Office ismeretek;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Pályázatírásban és/vagy támogatáskezelésben, esetleg közreműködő szervezetnél szerzett tapasztalat;
  • Közszférában, illetve önkormányzattal való szoros együttműködésben szerzett munkatapasztalat;
  • Városfejlesztés terén szerzett tapasztalat.

  • Foglalkoztatás munkaviszony keretében, teljes munkaidőben;
  • Határozatlan idejű jogviszony;
  • Fiatalos csapat, változatos feladatok, kulturált munkahelyi körülmények;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. Kerület.

Jelentkezni az hr@obvf.hu címre elküldött önéletrajzzal, motivációs levéllel és bruttó bérigény megjelölésével lehet 2019. szeptember 20-ig.